spacer.gif
spacer.gif
l.jpg
l1.gif
icon1.gif  Hosting
icon1.gif  Domeny
icon1.gif  Inne usługi
icon1.gif  Partnerzy
icon1.gif  Pomoc
icon1.gif  Strona główna
r_top_com.jpg
W celu zapewnienia naszym klientom usług najwyższej jakości, nasza firma współpracuje z liderami w branży nowych technologii. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najnowocześniejsze światowe osiągnięcia z dziedziny informatycznej, telekomunikacyjnej oraz internetowego marketingu.
r_line.gif
logo_ipx.jpg
Jest to aktualnie najnowocześniejsze centrum teleinformatyczne znajdujące się w Niemczech. Posiada kilka niezależnych, superszybkich podłączeń do ogólnoświatowej pajęczyny, własne, niezależne źródło prądu oraz pełną ochronę, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez tą firmę usług. To tutaj właśnie znajdują się serwery, na których utrzymywane są konta naszych klientów.
r_line.gif
logo_dm.jpg
Firma DomainMaker Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku rejestracji domen. Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługi oraz wyselekcjonowanej kadrze wysokiej klasy specjalistów możemy Państwu zaproponować w pełni profesjonalną usługę rejestracji i utrzymania domen internetowych. Dodatkową zaletą naszej usługi są bardzo konkurencyjne ceny, niespotykane u innych rejestratorów.
r_line.gif
logo_allpay.jpg
AllPay.pl jest liderem płatności internetowych na polskim rynku. Posiada wszelkie wymagane certyfikaty oraz zabezpieczenia, dające osobie dokonującej płatności najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i gwarancji dotyczącej prawidłowości obsługi płatności. Dlatego właśnie tą firmę wybraliśmy jako głównego partnera obsługującego wszelkie operacje płatnicze w naszym serwisie.
r_line.gif
logo_arbomedia.jpg
ARBOmedia Polska to największy międzynarodowy Dom Sprzedaży Mediów obecny w Polsce. Zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej w Internecie oraz na nośnikach wewnętrznych (tzw. indoor). We współpracy z tą firmą organizujemy kampanie reklamowe dla naszych klientów.
r_line.gif
logo_underpl.jpg
UnderPL.org to jeden z najstarszych w Polsce serwisów z nowościami do ściągnięcia. Aktualizowana kilka razy dziennie i rozbudowywana od lat baza plików stanowi ogromną wartość tej strony.
r_line.gif
l_bot.jpg

FG.PL © 1997-2006              
Wszelkie prawa zastrzeżone.        
Nota prawna  |  Polityka prywatności